O firmie DOMIPORTA Sp. z o.o.

Grupa DOMIPORTA Sp. z o.o. należy do spółki AGORA S.A. Agora to jedna z największych spółek medialnych w Polsce. Powstała w 1989 r.; od 1999 jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Spółka wydaje gazety codzienne - "Gazetę Wyborczą" i "Metro", 15 kolorowych magazynów, jest właścicielem stacji radiowych i firmy reklamy zewnętrznej oraz prowadzi serwisy i portale internetowe. Agora jest też wydawcą kolekcji wydawniczych oraz książek z płytami CD i DVD.

INFORMACJE OGÓLNE O SERWISIE

Serwis Autotrader.pl został uruchomiony w lipcu 2006 roku. i jest jednym z największych serwisów z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w Polsce.
Codziennie na stronach Autotrader.pl prezentujemy tysiące ofert kupna-sprzedaży: samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, pojazdów użytkowych, motocykli, łodzi oraz części samochodowych. Naszym użytkownikom umożliwiamy także złożenie zapytania na nowe samochody z salonów z całej Polski w najbardziej atrakcyjnych cenach. Współpracujemy z setkami dealerów i komisów w całej Polsce.

Oprócz ofert bezpośrednio związanych z rynkiem motoryzacyjnym w Autotrader.pl można znaleźć przydatne informacje o charakterze poradnikowym związane z zakupem auta, rankingi z rynku jak również oferty kredytowe i ubezpieczeniowe.

Adres firmy

DOMIPORTA Sp. z o.o.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 455 33 00
fax: (22) 455 33 01
email: info@autotrader.pl