gazeta.pl
Gazeta.pl jako jeden z największych portali internetowych w Polsce, współpracuje z liderami globalnego rynku internetowego, w tym z Google czy Microsoft. Współpraca z zagranicznymi partnerami zapewnia portalowi ciekawe treści i materiały multimedialne atrakcyjne dla użytkowników i dla reklamodawców. Gazeta.pl codziennie dostarcza internautom najświeższe informacje z kraju i ze świata, publikowane w serwisach tematycznych, takich jak: Wiadomości, Technologie, Kobieta czy Edukacja, z których miesięcznie korzysta nieco ponad 12 milionów użytkowników*. Najważniejsze informacje z regionów dostarczają serwisy lokalne portalu Gazeta.pl. Serwisy te są jednym z najpopularniejszych źródeł informacji lokalnych w polskim internecie - miesięcznie strony lokalne odwiedzają ponad 3 miliony użytkowników*.
Gazeta.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 555-60-00
www.gazeta.pl
moto.pl
Moto.pl – portal motoryzacyjny na wysokich obrotach.
Jesteśmy tam gdzie motoryzacja. Informujemy i testujemy, robimy zdjęcia oraz filmujemy. Zawsze z pasją, czasem także z żartem.
Nasze mocne strony to wysoki jakościowo, unikalny kontent z autorskimi zdjęciami i materiałami wideo, cykle z serii „tylko u nas” oraz potężna baza testów samochodów, także takich, których nikt wcześniej tak, jak moto.pl nie testował. Jesteśmy zawsze tam gdzie dzieje się coś ciekawego, czasem kreujemy trendy, ale także i wydarzenia. Potrafimy niestandardowo podejść do motoryzacji, bo motoryzacja to nie tylko samochody ale także kultura, ekonomia, polityka, lifestyle i życie codzienne.
Moto.pl to nie tylko treści do poczytania i oglądania, to także profesjonalny kontent branżowy zawierający rankingi i zestawienia, poradniki, katalogi samochodów, bazę opinii i testów samochodów dziennikarzy moto.pl oraz motoryzacyjną ofertę ogłoszeń.
Moto.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel.: (22) 55 43 39
www.moto.pl
redakcja@moto.pl
wp.pl
Wirtualna Polska – pierwszy polski portal internetowy, działający od 1995 r. Medium kompleksowe, dostępne z poziomu WWW, urządzeń mobilnych i z przez Smart TV. Platforma informacji, komunikacji, dostawca skutecznych rozwiązań reklamowych. W portfolio WP znalazły się m.in. witryny informacyjne, finansowe, sportowe, dedykowane lifestyle’owi oraz rozrywce, najpopularniejsza usługa poczty elektronicznej, telewizja internetowa WP.tv.

Jednym z chętniej odwiedzanych jest serwis ogloszenia.wp.pl. Podzielony na cztery działy – nieruchomości, motoryzacja, drobne, praca – od lat współpracuje z renomowanymi partnerami, jak Autotrader.pl, gazetapraca.pl, Alegratka.pl. Wyróżniki Ogłoszeń WP to: bogata oferta, łatwe i szybkie dodawanie ogłoszeń, proste w obsłudze wyszukiwarka i panel administracyjny do zarządzania własnymi ogłoszeniami, notatnik, przejrzysty system wyróżniania anonsów. Obecnie w serwisie prezentowanych jest ponad milion ogłoszeń.
VIP GWARANT SERVICE
VIP Gwarant Service jest partnerskim programem ochrony aut używanych posiadający największą w Polsce i wciąż rozwijająca się sieć najlepszych Autoryzowanych Warsztatów i Stacji Kontroli Pojazdów. Zakup samochodu wiąże się z ogromnym ryzykiem dotyczącym jego bezawaryjnego i prawidłowego działania. Wybierając pojazd z Programem Ochronnym VIP Gwarant Service, otrzymujesz gwarancję pewności i zaufania jaką daje sprawdzona marka.
VIP Gwarant Service
tel.: +48 732 732 112
www.vipgwarant.pl/
Motointegrator
Motointegrator jest internetowym serwisem, który w przystępny i prosty w obsłudze sposób łączy ofertę kupna produktów z usługami warsztatowymi.

W serwisie można kupić zarówno części i akcesoria motoryzacyjne, jak i od razu zamówić ich montaż w specjalistycznym warsztacie. Posiadamy własną sieć warsztatów Motointegrator.pl – jest ich aż 1000 w całym kraju. W ten sposób klient może wybrać ten, położony w najdogodniejszej lokalizacji. Pomaga w tym specjalna wyszukiwarka. Szczycimy się tym, że towar wysłany od nas dociera do klienta w ciągu 24 godzin. Posiadamy w ofercie ponad milion produktów, czyli więcej, niż ktokolwiek inny na rynku. Wystarczy wydać na nie 500 zł dostarczymy Ci towar GRATIS. Motointegrator.pl to nie bezduszny sklep internetowy. Przy każdym zakupie możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów. Nasza infolinia służy pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Motointegrator jest projektem firmy Inter Cars jednego z największych dystrybutorów części samochodowych.
Motointegrator.pl
ul. KEN 93
02-777 Warszawa
tel: (22) 517 92 58
info@motointegrator.pl
Komunikaty.pl
Serwis Komunikaty.pl posiada bazę ogłoszeń dotyczących przetargów i licytacji. Oprócz ofert z kategorii zamówień publicznych i nieruchomości, w serwisie można znaleźć ogłoszenia dotyczące sprzedaży majątku ruchomego: maszyn, urządzeń, pojazdów specjalistycznych, samochodów osobowych i ciężarowych. Oferty pochodzą od syndyków, komorników, firm, instytucji państwowych i osób prywatnych. Dla przedsiębiorców serwis Komunikaty.pl to źródło informacji i pomoc w wyszukiwaniu nowych zleceń.
Komunikaty.pl
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
www.komunikaty.pl
Money.pl
Money.pl to najpopularniejszy i najczęściej cytowany portal biznesowy w polskim internecie. Istnieje od 2000 roku, jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Dziś jest to internetowa gazeta dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką. Money.pl to także platforma wymiany opinii oraz doświadczeń. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta prawie 5 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: marzec 2012 r.). Wielokrotnie nagradzany przez internautów oraz specjalistów (Webstarfestival, Teraz Internet).
Money.pl Sp. z o. o.
Plac Grunwaldzki 23
50-365 Wrocław
tel.: (71) 337-42-60
www.money.pl
Trojmiasto.pl
Trojmiasto.pl jako największe medium regionalne stanowi cenne i pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta. Różnorodny kontent, największy katalog firm, kalendarz imprez oraz obszerna baza dostępnych na rynku nieruchomości przyciągają na stronę www.trojmiasto.pl około 180 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Na szeroki szeroki wachlarz ogłoszeń składają się oferty deweloperów, mieszkań z drugiej ręki, nieruchomości pod wynajem a także innych lokacji dostępnych w regionie. Tysiące ofert opatrzonych zdjęciami i przejrzystym opisem, szybka wyszukiwarka selekcjonująca ogłoszenia według wielu kryteriów i parametrów sprawia, że jest to adres, pod którym każdy poszukujący oferty znajdzie coś dla siebie.
Trojmiasto.pl Sp. z o. o.
ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
tel.: (58) 321-95-00
www.trojmiasto.pl
Aprosoft
Firma AproSoft powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w budowaniu niezawodnych, bezpiecznych i rozwojowych systemów informatycznych.

Największym kapitałem naszego przedsiębiorstwa są ludzie, którzy identyfikują swój osobisty sukces z sukcesem firmy. Posiadamy doświadczony zespół programistów, analityków oraz wdrożeniowców dzięki, którym nasze rozwiązania nieustannie ewoluują w celu spełnia Twoich oczekiwań.
AproSoft Sp. z o.o.
Suchoraba 36
32-005 Niepołomice
tel/fax. +48 012 638 14 32
aprosoft@aprosoft.pl